Otváravé dvere

Balkónové a terasové dvere s otváraním, ktoré je podobné ako pri vchodových dverách, sú praktickým riešením pre takmer každý dom. Vyrábame ich v štvor- a päťkomorovom variante. 4-komorové sú spoľahlivé, ale nezaťažia rozpočet; 5-komorové vynikajú predovšetkým svojimi dobrými izolačnými vlastnosťami.

Dvere s našimi profilmi ochraňujú bezpečie vášho domova s pomocou bezpečnostných prvkov a výstuží. Môžu byť aj bezbariérové –s nízkym hliníkovým prahom.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

  • 4 komory (Arcade) nebo 5 komôr (Prestige, Eforte)
  • vstavaná hĺbka 71, 76 alebo 84 mm
  • možnosť zasklenia 12 až 56 mm
  • celoobvodový rám alebo bezbariérový hliníkový prah
  • výška krídla až 2,3 m; šírka až 1,6 m (v závislosti od ďalších špecifikácií)

Pre bežný domček i pasívny dom

Dverové profily pre otváravé balkónové dvere vyrábame v troch prevedeniach. 4-komorové profily Arcade sú ekonomickým, no zároveň spoľahlivým riešením s dobrými izolačnými vlastnosťami. 5-komorové profily Prestige a Eforte vynikajú skvelou izoláciou, profily Eforte sú dokonca vhodné aj pre pasívne domy. Pri výrobe všetkých typov profilov dbáme na kvalitu. Rozdiel medzi nimi je predovšetkým v počte komôr a tesnení.

Aby izolačné vlastnosti dverí zostali rovnaké po dlhé roky, používame do nich kvalitné tesnenie. Tesnenie vkladáme priamo do profilov, nenavliekame ho dodatočne strojom, aby v ňom nevznikalo pnutie a tesnenie sa postupne neskracovalo.

Koľko ušetríte s našimi dverami?

Skutočne bezbariérový prah Easystep

Nový prah Easystep pre balkónové, terasové a vchodové dvere s profilmi Eforte má výšku 0 cm. Prah je zapustený do podlahy a nepredstavuje tak žiadnu prekážku pre odrážadlá, chodítka či invalidné vozíky. Spúšťacie mechanické tesnenie v krídle zaručuje vysokú tesnosť proti prudkému dažďu a silnému vetru, nerezová drenáž zas zaisťuje kontrolované odvodnenie. Žiadne zatekanie teda nehrozí.

40 farebných variantov

Balkónové dvere vyrábame v 40 farbách a dekoroch. Medzi nimi sú verné imitácie dreva a hliníku, ale aj originálne farby alebo tradičná biela. Aby dvere vyzerali dobre aj otvorené, vyrábame profily s bielym, hnedým a tiež sivým jadrom. Pokiaľ sa teda rozhodnete pre modernú imitáciu kovu, nebudú vnútorné hrany dverí rušivo biele.

Vyberte si farbu dverí

Rodina v bezpečí

Dvere strážia bezpečie vášho domova. Aby túto funkciu spoľahlivo plnili, používame bezpečnostné prvky, vďaka ktorým sú dvere stabilné a odolné proti vlámaniu: bezpečnostnú dvojpätkovú zasklievaciu lištu a oceľové rohové výstuže. Do profilov možno tiež vložiť bezpečnostné sklo.

Nájsť predajcu

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.