Plastové okenné profily Deceuninck

Okenné profily vyrábame v štyroch variantoch: 5komorové Arcade a 6komorové Prestige, Eforte a Elegant. Okenné profily Arcade sú spoľahlivé, a pritom nezaťažia váš rozpočet. Prestige sú so svojimi vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami vhodné pre zateplené domy, Eforte aj pre pasívne domy. Elegant sú okenné profily novej generácie, ktoré ponúkajú minimalizmus, priame línie a eleganciu. Všetky naše okenné profily majú dlhú životnosť a pomáhajú znižovať výdavky za energie.

ELEGANT - ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA S MODERNÝM DIZAJNOM

Minimalizmus, priame línie, elegancia. To je dizajn, aký by ste pri oknách s inými PVC profilmi hľadali márne. Spoznajte profily, ktoré ponúkajú alternatívu k hliníku s vlastnosťami PVC.

Okenné profily Eforte

Nechcete robiť kompromisy v kvalite tepelnej izolácie a dizajne okenných profilov? Prémiový systém Eforte s prestupom tepla 0,95 W/m2K presne to, čo hľadáte.

Okenné profily Prestige

Zháňate okenné profily, ktoré sú ekologické, dizajnové a zároveň funkčné? Profily Prestige znížia vaše výdavky za energie. Na výber máte 40 farebných variantov.

Okenné profily Arcade

Ako ušetriť a pritom zohnať okenné profily, na ktoré sa môžete spoľahnúť? Vďaka rokmi overenému okennému systému Arcade nemusíte robiť kompromisy.