Odsuvno-posuvné dvere

Odsuvno-posuvné balkónové alebo terasové dvere vpustia do domu záplavu svetla. Vďaka dvom alebo štyrom krídlam, vysokým až 2,3 m a širokým až 1,6 m získate veľkú presklenú plochu.

Vyrábame ich v 4-komorovom i 5-komorovom prevedení. Vďaka tomu sú vhodné do zateplených rodinných aj pasívnych domov. Majú skvelé izolačné vlastnosti – s kvalitným tesnením a možnosťou zasklenia až 56 mm znižujú výdavky za energie.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

  • 4 komory (Arcade) alebo 5 komôr (Prestige, Eforte)
  • vstavaná hĺbka 71, 76 alebo 84 mm
  • možnosť zasklenia 12 až 56 mm
  • dvojkrídlové alebo štvorkrídlové prevedenie
  • výška krídla až 2,3 m; šírka až 1,6 m

Úspora energie s kvalitným tesnením

Odsuvno-posuvné terasové a balkónové dvere vyrábame s profilmi Arcade, Prestige i Eforte. Arcade sú ekonomické, no spoľahlivé profily s dobrou izoláciou. Prestige a Eforte vynikajú skvelými izolačnými vlastnosťami – dverové profily Eforte sú dokonca vhodné pre pasívne domy.

Dvere so všetkými troma typmi profilov sú výborne utesnené proti dažďovej vode a účinne zabraňujú únikom tepla z domu. Vďaka tomu domácnosti znižujú výdavky za energie. Pri výrobe používame kvalitné tesnenie, ktoré vkladáme priamo do profilov a nenavliekame ho dodatočne strojom. Preto nevzniká pnutie a tesnenie sa neskracuje.

Koľko ušetríte s našimi dverami?

Dvere pre každý štýl

Dizajn dverí je len na vás. Na výber máte dohromady 40 farieb a dekorov. Nech sa rozhodnete pre imitáciu kovu, dreva, originálne farby alebo tradičnú bielu, dvere budú vyzerať dobre aj otvorené. Ako jediní vyrábame dverové profily s bielym, hnedým a tiež so sivým jadrom, takže vnútorné hrany profilov nemusia byť len biele.

Na vás je aj veľkosť dverí. Jedno krídlo z bielych profilov môže byť široké až 1,6 m a vysoké 2,3 m, krídlo z farebných profilov môže byť široké 1,4 m a vysoké 2,2 m. Celkovo budú mať dvere buď dve alebo štyri krídla. Posuvné krídla navyše môžete nielen otvoriť, ale aj vyklopiť.

Vyberte si farbu dverí

Domov v bezpečí

Dvere s našimi profilmi chránia bezpečie vášho domova. Používame bezpečnostnú dvojpätkovú zasklievaciu lištu a celú konštrukciu spevňujeme mechanickými rohovými spojkami. Vďaka nim sú dvere stabilné a odolné proti vlámaniu. Odolnosť možno zvýšiť aj bezpečnostným sklom.

Nájsť predajcu

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.