Obklady ríms a podhľadov Murvinyl

Systém obkladov Murvinyl tvoria ľahké a odolné profily vhodné na podbitie, obloženie strešných ríms, ale aj do a interiérov. Odolávajú vplyvom počasia, plesniam i mechanickému poškodeniu. Vyrábame ich v základných farbách bielej a béžovej a potiahnuté renolitovou fóliou v dekore zlatého a tmavého duba..

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

  • komôrkové PVC profily
  • 4 farebné varianty
  • jednoduchá montáž
Parametre

Ochrana ríms, podhľadov a úspora energií

Obklady Murvinyl chránia podhľady a rímsy pred UV žiarením, vplyvmi počasia i plesňami. Vďaka systému komôrok sú veľmi odolné a ľahké, preto fasádu nezaťažia.

Spolu so zateplením zabraňuje podbitie únikom tepla, a tak šetrí výdavky za energie..

2016-05-30-12_26_36-Barvy-_-Inoutic-(6).jpg
Zobraziť farby

Jednoduchá montáž a údržba

Montáž obkladov Murvinyl zvládnete sami a nebudete potrebovať špeciálne náradie. Jednotlivé profily vďaka systému pero-drážka jednoducho prichytíte k podkladovej konštrukcii nastreľovacími sponami. Uchytenie je skryté, a tak neruší celkový dojem z obloženia.

Nájsť predajcu

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.