O spoločnosti Inoutic

Spoločnosť Inoutic je popredný európsky výrobca PVC okenných a dverových profilov s parametrami pre nízkoenergetické a pasívne bývanie. Zameriavame sa aj na stavebné systémy, najmä obklady fasád a terasy z kompozitu Twinson. Výrobky, ktoré ponúkame, sú recyklovateľné alebo priamo vyrobené s použitím recyklovaného PVC, a prispievajú tak k ochrane prírodných zdrojov.
 

O nás

Prečo Deceuninck? Pri výrobe všetkých našich produktov dbáme na kvalitu, dlhú životnosť a skvelé izolačné vlastnosti. Nezabúdame ani na životné prostredie.

Novinky

Zaujímajú vás nové trendy v interiérovom dizajne, hľadáte zaujímavosti z oblasti stavebníctva? Naše produkty zdobia historické objekty aj moderné budovy.

Nechajte odkaz

Jak se s námi spojíte a jak se k nám dostanete? Obraťte se na nás. Rádi zodpovíme vaše dotazy nebo pomůžeme s výběrem toho správného produktu či dodavatele.

Kariéra

Jaké nabízíme pracovní příležitosti a jaká vůbec je práce u nás? Pracovat pro firmu s tak vysokými standardy kvality je radost.

Partnerská sekcia

Ste obchodní parteri Deceuninck? Všetkým profesionálom v odbore prinášame množstvo zaujímavých informácií, technických podkladov a obrázkov. Nájdete tu aj online objednávkový systém.

Architekti / Projektanti

Deceuninck Online je systém pre zdieľanie dôležitých informácií pre obchodných partnerov spoločnosti Deceuninck a ďalších profesionálov z oboru. Návštevníkom ponúka aktuálny a prehľadný prísun všetkých dôležitých informácií, noviniek a podkladov. Nájdete tu tisíce dôležitých technických dokumentov, výkresov, manuálov, obrázkov a reklamných podkladov ku stiahnutiu.