Vchodové dvere Prestige

5-komorové dverové profily Prestige sú vhodné pre vchodové dvere v zateplených domoch. Výborne izolujú a sú vybavené konštrukčnými prvkami, ktoré zvyšujú ich odolnosť proti poškodeniu a vlámaniu. Ich odolnosť testujeme na 100 000 zavretí, čo znamená približne 20 rokov používania.

Do našich profilov sú vhodné všetky typy výplní – hliníkové, plastové aj sklenené. Zo 40 farebných variantov si vyberiete sú, ktorá bude dokonale ladiť k výplni dverí.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

 • súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,5 W/m2K (Čo je Uf?)
 • 5 komôr
 • vstavaná hĺbka 76 mm
 • možnosti zasklenia 12 až 44 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový prah)
 • Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti
  • Ud = 1,0 W/m2K (podľa výplne)
 • Dodatočné utesňovacie prvky v prahu
 • Hĺbka drážky 25 mm – žiadny kondenzát v krajovom spoji
 • Vyššia stabilita vďaka zinkovým rohovým spojkám liatym pod tlakom
 • 4 špeciálne farebné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhľadom
 • Bezbariérový hliníkový prah (výška 20 mm)
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
Zobraziť ďalšie parametre
Parametre

Konštrukcia odolná proti vlámaniu a poškodeniu

Vchodové dvere musia odolať nielen vplyvom počasia, ale aj vlámaniu. Preto majú profily Prestige 2,5 mm silnú oceľovú výstuž a mechanické spojky rohov. Výplň sa vsádza do bezpečnostnej dvojpätkovej lišty. Bezpečnostné prvky možno doplniť aj o integrované viacbodové zámky a bezpečnostné kovanie.

Odolnosť dverí testujeme na 100 000 zavretí. Toto číslo je úmerné 20 rokom používania – minimálne tak dlho vám vydržia dvere s našimi profilmi.

Nájsť predajcu
Konštrukcia odolná proti vlámaniu a poškodeniu

Skvelé izolačné vlastnosti a bezbariérový prah

Vchodové dvere s profilmi Prestige vďaka piatim komorám a tesniacim prvkom Úniku tepla zabraňuje aj prah s prerušeným tepelným mostom. Je vysoký len 2 cm, a teda je bezbariérový.
. Pre lepšiu izoláciu majú Prestige ďalšie tesnenie v oblasti prahu a rohov. Výsledný prestup tepla (Uf) je 1,5 W/m2K, celých dverí (Ud) až 1,0 W/m2K podľa typu výplne.

Úniku tepla zabraňuje aj prah s prerušeným tepelným mostom. Je vysoký len 2 cm, a teda je bezbariérový.

Koľko ušetríte s Prestige?

Ako budú vyzerať vaše dvere?

Do profilov Prestige možno vsadiť akúkoľvek výplň a možno ich použiť v akomkoľvek type dverí. Nech sa rozhodnete pre sklenenú, plastovú alebo hliníkovú výplň, naše profily s ňou budú vždy ladiť. Vyrábame ich v 40 farbách a dekoroch, medzi ktorými sa nachádzajú aj imitácie kovu a dreva.

Oblé tvary profilov dodávajú dverám dizajnový vzhľad. Zároveň lepšie odvádzajú vodu.

Vyberte si farbu dverí
Ako budú vyzerať vaše dvere?

Referencie /

REFERENCIE : PÔSOBIVÝ VZHĽAD A PRVOTRIEDNA KVALITA

Plastové domové a vchodové dvere

Plastové domové a vchodové dvere značky Deceuninck vás prekvapia rozmanitosťou a nápaditými možnosťami realizácie, ale aj vysokým štandardom kvality. Vchodové dvere Deceuninck zaujmú každého! Výber farieb a dekorov otvára takmer neobmedzené možnosti pre to, aby ste si vytvorili dvere presne podľa svojich predstáv.

Farebný systém Deceuninck /

Individuálne farby okna pre akýkoľvek štýl.

Farebné okná a dvere dokresľujú architektúru celej stavby a sú určujúce pre vzhľad fasády. Spoločnosť Deceuninck poskytuje veľký výber farieb, a tým takmer neobmedzené možnosti realizácií. Vychádza v ústrety aj moderným trendom v architektúre. Novostavby aj renovované objekty obytného aj priemyslového typu možno vďaka tomu navrhovať veľmi individuálne a ich fasády dostanú nový atraktívny vzhľad. Farebné fólie možno použiť jednostranne alebo obojstranne. Farby možno rozmanite kombinovať a okná môžu mať z každej strany iný vzhľad.

Kvalitné a mimoriadne odolné fólie spĺňajú prevádzkové a designové požiadavky a zachovávajú si pôvodný odtieň počas celej doby svojej životnosti. Tieto povrchové úpravy vykazujú výnimočnú odolnosť proti výkyvom teplôt a UV žiareniu a starostlivosť o ne je veľmi ľahká. Škála farieb je k dispozícii pre okenné profily, kazetové rolety, posuvné dvere aj vchodové dvere.

Farebné varianty sú rozdelené do skupín podľa rôznych architektonických štýlov, preto si ľahko vyberiete odtieň zodpovedajúci vašim predstavám.

Trend Colors

Decentné a módne šedé odtiene v kombinácii s ušľachtilou perlovou štruktúrou poskytujú rafinované akcenty pri vytváraní architektúry stavby.

Architecture Colors*

Exkluzívny hliníkový a kovový vzhľad prémiovej povrchovej úpravy farieb Titanium Plus zdôrazňuje moderný charakter súkromných aj komerčných budov.

Classic Colors

Elegantný povrch s kresbou dreva v rôznych farbách možno univerzálne zakomponovať ako do rodinných domov, tak do komerčných stavieb.

Timeless Colors

Jemná kresba dreva v kombinácii s trvanlivým farebným odtieňom zapožičia vašej fasáde nádych jedinečnosti.

Traditional Colors

Prírodné farebné odtiene dreva sa perfektne hodia pre tradičné aj moderné stavebné štýly.

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.