Vchodové dvere Eforte

5-komorové dverové profily Eforte majú vynikajúce izolačné vlastnosti. Sú vhodné pre pasívne domy a všade tam, kde je úspora energie na prvom mieste. Vďaka niekoľkým konštrukčným vylepšeniam zaistia pre váš dom bezpečnosť – sú odolné proti vlámaniu aj poškodeniu. Ich odolnosť testujeme na 100 000 zatvorení. To zodpovedá 20 rokom používania.

Do dverových profilov Eforte sa hodia výplne z hliníka, lisovaných syntetických živíc i skla. Výplň môže byť v jednej línii s profilom, vzniknú tak elegantné a dizajnové dvere. Profily budú ladiť s každou výplňou– na výber máte 40 farieb a dekorov.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

 • súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,3 W/m2K (Čo je Uf?)
 • 5 komôr
 • vstavaná hĺbka 84 mm
 • možnosť klasickej výplne 24 až 56 mm
 • prekrývacia výplň 43 až 78 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový prah)
 • Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti
  • Uf = 1,3 W/m2K
  • Ud = 0,6 W/m2K (podľa výplne)
 • Možnosť predsadenej výplne
 • Vyššia stabilita vďaka zinkovým rohovým spojkám liatym pod tlakom
 • Bezbariérový hliníkový prah (výška 20 mm)
 • Dodatočné utesňovacie prvky v prahu
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
 • Nastaviteľná drážka kovania pre 2 varianty falošného stĺpika: 16 a 20 mm
 • Výstuž rámu vhodná pre elektrické otváranie dverí
  • bez obrábania, možno otočiť pre upevnenie závesov
 • Dostupné v 40 farbách
  • 4 špeciálne farebné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhľadom
  • hliníkový kryt
Zobraziť ďalšie parametre
Parametre

Bezpečie a odolnosť testované na 20 rokov

Vchodové dvere chránia bezpečie vášho domova. Preto sú profily Eforte spevnené oceľovou výstužou. Odolnosť rohov zvyšuje zosilnená výstuž zo zinkových odliatkov. S týmito prvkami a s bezpečnostnou dvojpätkovou zasklievacou lištou sú dvere odolné proti vlámaniu i mechanickému poškodeniu.

Vstupné PVC dvere s profilmi Eforte prešli náročným testovaním a sú aktuálne jedinými PVC dverami na našom trhu, ktoré ako celý výrobok, pri dodržaní správneho výrobného postupu, spĺňajú podmienky bezpečnostnej triedy RC3.

Čo presne znamená trieda bezpečnosti RC3?

Pre každú bezpečnostnú triedu norma (STN EN 1630+A1) presne stanovuje, akému náporu, s akým vybavením páchateľa a za aký dlhý čas musí daný výrobok odolať. Dvere triedy RC3 by mali odolať zlodejovi, ktorý bude mať skrutkovač, kladivo, páčidlo, ručnú vŕtačku, sadu prierazníkov a vrtákov (všetko má definované rozmery). Takto vybavený zlodej by sa oknom či dverami nemal dostať dovnútra ani po 5 minútach usilovného snaženia. Dá sa pritom predpokladať, že zlodej nechce robiť hluk a že pokiaľ sa do domu či bytu rýchlo nedostane, radšej skúsi svoje šťastie inde.

Nájsť predajcu
Bezpečie a odolnosť testované na 20 rokov

Vynikajúce izolačné vlastnosti a bezbariérový prah

Vchodové dvere s profilmi Eforte majú najlepšie izolačné vlastnosti z našej ponuky. Zasklenie alebo výplň so šírkou až 78 mm možno realizovať s prekrývacou výplňou. Dverové profily Eforte sme navyše vybavili špeciálnym tesnením s minimálnymi nárokmi na údržbu, ktoré bráni úniku tepla a je odolné proti prívalovým zrážkam. Súčiniteľ prestupu tepla rámom (Uf) je 1,3 W/m2K, pri celých dverách(Ud) až 0,6 W/ m2K podľa typu výplne.

Úniku tepla zabraňuje aj prah s prerušeným tepelným mostom. Je vysoký len 2 cm, a teda bezbariérový.

Koľko ušetríte s Eforte?

Skutočne bezbariérový prah Easystep

Nový prah Easystep pre balkónové, terasové a vchodové dvere s profilmi Eforte má výšku 0 cm. Prah je zapustený do podlahy a nepredstavuje tak žiadnu prekážku pre odrážadlá, chodítka či invalidné vozíky. Konštrukcia prahu umožňuje umiestniť prídavné uzatváracie body pre zvýšenie odolnosti voči vlámaniu. Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti systému Eforte (so súčiniteľom tepelnej prestupnosti rámom Uf = 0,95 W/m2.K) tento bezbariérový prah žiadnym spôsobom neobmedzujú.

Elegantný vzhľad

Výplň dverí s profilmi Eforte môže byť v jednej línii s krídlom – prekrývacia výplň. Dvere s prekrývacou výplňou vyzerajú elegantne a dizajnovo. Výplň môže byť hliníková, sklenená i z epoxidovej živice. Profil bude ladiť s každou výplňou. Na výber totiž máte 40 rôznych farieb a dekorov. Elegantný dizajn podčiarkujú aj oblé hrany profilov, ktoré zároveň lepšie odvádzajú vodu.

Profily Eforte sú vhodné pre všetky typy dverí: jednokrídlové aj dvojkrídlové, s falošným i pevným stĺpikom, s otváraním dovnútra aj von.

Vyberte si farbu dverí
Elegantný vzhľad

Referencie /

REFERENCIE : PÔSOBIVÝ VZHĽAD A PRVOTRIEDNA KVALITA

Plastové domové a vchodové dvere

Plastové domové a vchodové dvere značky Deceuninck vás prekvapia rozmanitosťou a nápaditými možnosťami realizácie, ale aj vysokým štandardom kvality. Vchodové dvere Deceuninck zaujmú každého! Výber farieb a dekorov otvára takmer neobmedzené možnosti pre to, aby ste si vytvorili dvere presne podľa svojich predstáv.

Farebný systém Deceuninck /

Individuálne farby okna pre akýkoľvek štýl.

Farebné okná a dvere dokresľujú architektúru celej stavby a sú určujúce pre vzhľad fasády. Spoločnosť Deceuninck poskytuje veľký výber farieb, a tým takmer neobmedzené možnosti realizácií. Vychádza v ústrety aj moderným trendom v architektúre. Novostavby aj renovované objekty obytného aj priemyslového typu možno vďaka tomu navrhovať veľmi individuálne a ich fasády dostanú nový atraktívny vzhľad. Farebné fólie možno použiť jednostranne alebo obojstranne. Farby možno rozmanite kombinovať a okná môžu mať z každej strany iný vzhľad.

Kvalitné a mimoriadne odolné fólie spĺňajú prevádzkové a designové požiadavky a zachovávajú si pôvodný odtieň počas celej doby svojej životnosti. Tieto povrchové úpravy vykazujú výnimočnú odolnosť proti výkyvom teplôt a UV žiareniu a starostlivosť o ne je veľmi ľahká. Škála farieb je k dispozícii pre okenné profily, kazetové rolety, posuvné dvere aj vchodové dvere.

Farebné varianty sú rozdelené do skupín podľa rôznych architektonických štýlov, preto si ľahko vyberiete odtieň zodpovedajúci vašim predstavám.

Trend Colors

Decentné a módne šedé odtiene v kombinácii s ušľachtilou perlovou štruktúrou poskytujú rafinované akcenty pri vytváraní architektúry stavby.

Architecture Colors*

Exkluzívny hliníkový a kovový vzhľad prémiovej povrchovej úpravy farieb Titanium Plus zdôrazňuje moderný charakter súkromných aj komerčných budov.

Classic Colors

Elegantný povrch s kresbou dreva v rôznych farbách možno univerzálne zakomponovať ako do rodinných domov, tak do komerčných stavieb.

Timeless Colors

Jemná kresba dreva v kombinácii s trvanlivým farebným odtieňom zapožičia vašej fasáde nádych jedinečnosti.

Traditional Colors

Prírodné farebné odtiene dreva sa perfektne hodia pre tradičné aj moderné stavebné štýly.

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.