Skladacie dvere

Skladacie dvere prepájajú dom so záhradou priechodom bez stĺpikov a pevného zasklenia. Celú zasklenú plochu jednoducho odsuniete pomocou „harmonikového mechanizmu“ a dvere zafixujete v akejkoľvek polohe.

Dverové profily pre skladacie dvere vyrábame v ekonomickom 4-komorovom a vo výborne izolujúcom 5-komorovom variante. Sú preto vhodné, ideálne, či už riešite tesný rozpočet alebo úsporu energií v budúcnosti.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

  • 4 komory (Arcade) nebo 5 komôr (Prestige, Eforte)
  • vstavaná hĺbka 71 alebo 76 mm
  • možnosť zasklenia 12 až 56 mm
  • možné bezbariérové kovanie

Otvorený priestor bez stĺpikov a pevného zasklenia

Skladacie dvere stačí odsunúť nabok, aby vznikol veľký otvorený priestor. V ňom neprekážajú stĺpiky, pevné zasklenie, ani bočné diely – interiér je dokonale prepojený so záhradou alebo balkónom. Otvorené dvere môžete zafixovať v akejkoľvek polohe, či už úplne odsunuté nabok, alebo len čiastočne otvorené.

V závislosti od typu kovania môžu byť skladacie dvere aj bezbariérové, teda s prahom nižším ako 2 cm.

40 dekorov a sivé jadro

Ako budú vyzerať vaše balkónové dvere? V prípade profilov Arcade máte na výber 36 a v prípade profilov Prestige a Eforte 40 farieb a dekorov. Medzi nimi sa nachádzajú imitácie dreva a hliníku, originálne farby aj tradičná biela. Pokiaľ si vyberiete modernú imitáciu kovu, nezostanú vnútorné hrany profilov biele. Ako jediní vyrábame dverové profily so sivým jadrom.

Vyberte si farbu dverí

Ekonomické riešenie i úspora energie

Dverové profily pre skladacie balkónové dvere vyrábame v dvoch variantoch. 4-komorové profily Arcade sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú ekonomické, no súčasne spoľahlivé balkónové dvere. 5-komorové profily Prestige a Eforte využijú majitelia zateplených a pasívnych domov, ktorých cieľom je predovšetkým znížiť výdavky za energie. Obidva tieto varianty vyrábame s rovnakým dôrazom na kvalitu – líšia sa len izolačnými vlastnosťami.

Nájsť predajcu

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.