Okenné profily Arcade

Arcade sú 5-komorové profily vhodné pre rodinné domy a ďalšie stavby s nižším rozpočtom. Plastové okná s týmito profilmi sú lacnejšie, no stále kvalitné. S prestupom tepla rámom 1,2 W/m2K spĺňajú normou odporúčané tepelnoizolačné vlastnosti a šetria výdavky za energie. Medzi ich 36 farebnými variantmi a štruktúrami sú aj imitácie dreva a kovu. K rámom v prevedení imitácie hliníka farebne ladí sivé jadro.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

 • súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,2 W/m2K (Čo je Uf)
 • 5 komôr
 • vstavaná hĺbka 71 mm
 • možnosť zasklenia 24 – 46 mm
 • zvuková izolácia Rw až 43 dB podľa použitého skla
 • rovné alebo predsadené krídlo
 • Jednoduchý dizajn
 • 2 základné varianty krídel
  • klasický dizajn rovného krídla
  • elegantný zaoblený dizajn predsadeného krídla
 • Dorazové tesnenie
 • Ďalšie varianty – nízky rám, nízke krídlo
 • Široká paleta farieb
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
Zobraziť ďalšie parametre

V kvalite nepoznáme kompromisy

Okenné profily Arcade vyrábame tak, aby nezaťažili rozpočet, a pritom boli kvalitné a spoľahlivé. Súčiniteľ prestupu tepla rámom 1,2 W/m2K zodpovedá odporúčanej norme. Vďaka kvalitnému tesneniu izolujú okná s našimi profilmi rovnako dobre aj po dlhom čase. Tesnenie totiž vkladáme priamo do profilu a nenavliekame ho dodatočne strojom. Vďaka tomu v ňom nevzniká pnutie a tesnenie sa neskracuje.

Koľko ušetríte s Arcade?
V kvalite nepoznáme kompromisy

Okná podľa vášho vkusu

Ako budú vyzerať vaše okná? Okenné profily Arcade vyrábame v 36 variantoch. Medzi nimi sa nachádzajú imitácie dreva, kovu i celá paleta farieb. Okná s našimi profilmi vyzerajú skvele aj otvorené – vnútri môžu byť sivé, nielen biele alebo hnedé. Pokiaľ k sivému jadru zvolíte imitáciu kovu, okno bude dokonale zladené.

Vyberte si farbu okien
Okná podľa vášho vkusu

Výroba priateľská k životnému prostrediu

Pri výrobe myslíme na prírodu, preto vyrábame okenné profily aj z recyklovaného PVC. Profily z recyklovaného plastu preverujeme rovnakými testami, ako tie z prvomateriálu (panenského PVC), neznamenajú preto zníženú kvalitu. Znamenajú istotu, že ste pri výbere okien urobili niečo pre životné prostredie.

Nájsť predajcu v okolí
Výroba priateľská k životnému prostrediu

Referencie /

Rodinný dom, Ľubica

Miesto: Ľubica
Produkt: Okenné profily Deceuninck Arcade s dvojsklom
Farba: okenné profily s povrchovou úpravou zlatý dub

Nádherná zimná záhrada v podtatranskej obci Ľubica je príjemným miestom rodinných stretnutí za každého počasia. Na jej stavbu boli použité plastové profily Arcade.

Zimná záhrada by mala byť harmonickou súčasťou domu, preto je dobré zladiť jej konštrukciu nielen s celkovým charakterom domu, ale aj s rámami okien a dverí. Konštrukcia z plastových profilov nemusí byť len biela. V ponuke spoločnosti Deceuninck si môžete vybrať z bohatej ponuky fólií tak v RAL farbách, ako aj v rôznych drevených dekoroch. V tejto zimnej záhrade boli použité profily Arcade s povrchovou úpravou zlatý dub.

Referencie /

Rekonštrukcia historického pivovaru

Miesto: Malý Rohozec (ČR)
Produkt: Profil Arcade
Farba: Anthrazitgrau (CLR. 072); Nussbaum (CLR. 154)

Podarená rekonštrukcia areálu pivovaru, pri ktorej bolo nainštalovaných viac než 140 okien a dverí. Pre väčšiu autentickosť boli vybrané okná v dvoch farebných odtieňoch – pre kancelárske budovy v dekore orechu, pre priemyselné budovy v antracitovom odtieni, ktorý evokuje priemyselný materiál.

Farebný systém Deceuninck /

Individuálne farby okna pre akýkoľvek štýl.

Farebné okná a dvere dokresľujú architektúru celej stavby a sú určujúce pre vzhľad fasády. Spoločnosť Deceuninck poskytuje veľký výber farieb, a tým takmer neobmedzené možnosti realizácií. Vychádza v ústrety aj moderným trendom v architektúre. Novostavby aj renovované objekty obytného aj priemyslového typu možno vďaka tomu navrhovať veľmi individuálne a ich fasády dostanú nový atraktívny vzhľad. Farebné fólie možno použiť jednostranne alebo obojstranne. Farby možno rozmanite kombinovať a okná môžu mať z každej strany iný vzhľad.

Kvalitné a mimoriadne odolné fólie spĺňajú prevádzkové a designové požiadavky a zachovávajú si pôvodný odtieň počas celej doby svojej životnosti. Tieto povrchové úpravy vykazujú výnimočnú odolnosť proti výkyvom teplôt a UV žiareniu a starostlivosť o ne je veľmi ľahká. Škála farieb je k dispozícii pre okenné profily, kazetové rolety, posuvné dvere aj vchodové dvere.

Farebné varianty sú rozdelené do skupín podľa rôznych architektonických štýlov, preto si ľahko vyberiete odtieň zodpovedajúci vašim predstavám.

Trend Colors

Decentné a módne šedé odtiene v kombinácii s ušľachtilou perlovou štruktúrou poskytujú rafinované akcenty pri vytváraní architektúry stavby.

Architecture Colors*

Exkluzívny hliníkový a kovový vzhľad prémiovej povrchovej úpravy farieb Titanium Plus zdôrazňuje moderný charakter súkromných aj komerčných budov.

Classic Colors

Elegantný povrch s kresbou dreva v rôznych farbách možno univerzálne zakomponovať ako do rodinných domov, tak do komerčných stavieb.

Timeless Colors

Jemná kresba dreva v kombinácii s trvanlivým farebným odtieňom zapožičia vašej fasáde nádych jedinečnosti.

Traditional Colors

Prírodné farebné odtiene dreva sa perfektne hodia pre tradičné aj moderné stavebné štýly.

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Na stiahnutie

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.