Vchodové dvere Arcade

4-komorové dverové profily Arcade sú vhodné predovšetkým pre vchodové dvere rodinných domov. Nezaťažia rozpočet, pritom sú bezpečné a majú dobré izolačné vlastnosti.

Do profilov Arcade možno vložiť akúkoľvek výplň: plastovú, sklenenú aj hliníkovú. Dizajnovo s ňou vždy budú ladiť, vyrábame ich totiž v 36 rôznych dekoroch.

Nájsť predajcu v okolí

Parametre

  • súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,6 W/m2K (Čo je Uf?)
  • 4 komory
  • vstavaná hĺbka 71 mm
  • možnosť zasklenia 12 – 44 mm
  • výška prahu 20 mm (bezbariérový prah)
  • Ekonomický profil pre veľké stavebné projekty
  • Bezbariérový hliníkový prah (výška 20 mm)
  • Dodatočné utesňovacie prvky v prahu
  • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
Zobraziť ďalšie parametre
Parametre

Odolné a bezpečné vchodové dvere

Dverové profily testujeme na 100 000 zavretí. Prečo až toľko? Pretože práve 100 000 zavretí zodpovedá 20 rokom používania dverí. Minimálne toľko vám dvere s našimi profilmi vydržia.

Profily Arcade sú spevnené 2,5 mm silnými oceľovými výstužami a majú bezpečnostnú dvojpätkovú zasklievaciu lištu. Na požiadanie môžeme tiež pridať patentované mechanické spojky rohov, vďaka ktorým sú dvere stabilnejšie a odolnejšie proti vlámaniu. Možno tiež použiť integrované viacbodové zámky a bezpečnostné kovanie.

Nájsť predajcu
Odolné a bezpečné vchodové dvere

Dobré izolačné vlastnosti a bezbariérový prah

Lacnejšie profily neznamenajú zlé izolačné vlastnosti. Štvorkomorové profily Arcade majú súčiniteľ prestupu tepla rámom (Uf) je 1,6 W/m2K. Prestup tepla celých dverí závisí od typu výplne.

Dobrú izoláciu zaisťuje aj prah s prerušeným tepelným mostom. Prah je, okrem toho, vysoký len 2 cm, a teda je bezbariérový.

Koľko ušetríte s Arcade?

Dizajn v súlade s akoukoľvek výplňou

Do profilov Arcade možno vložiť akýkoľvek typ výplne – plastovú, sklenenú aj hliníkovú. Profil bude vždy ladiť s výplňou, na výber máte totiž 36 farebných variantov, medzi nimi aj imitáciu dreva a hliníku.

Profily majú zaoblené tvary. Tie nie sú len dizajnovou záležitosťou, lepšie tiež odvádzajú vodu.

Dvere môžu byť jednokrídlové aj dvojkrídlové, s falošným i pevným stĺpikom, s otváraním dovnútra aj von. Jednoducho: profily Arcade sú vhodné pre všetky typy dverí.

Vyberte si farbu dverí
Dizajn v súlade s akoukoľvek výplňou

Referencie /

REFERENCIE : PÔSOBIVÝ VZHĽAD A PRVOTRIEDNA KVALITA

Plastové domové a vchodové dvere

Plastové domové a vchodové dvere značky Deceuninck vás prekvapia rozmanitosťou a nápaditými možnosťami realizácie, ale aj vysokým štandardom kvality. Vchodové dvere Deceuninck zaujmú každého! Výber farieb a dekorov otvára takmer neobmedzené možnosti pre to, aby ste si vytvorili dvere presne podľa svojich predstáv.

Farebný systém Deceuninck /

Individuálne farby okna pre akýkoľvek štýl.

Farebné okná a dvere dokresľujú architektúru celej stavby a sú určujúce pre vzhľad fasády. Spoločnosť Deceuninck poskytuje veľký výber farieb, a tým takmer neobmedzené možnosti realizácií. Vychádza v ústrety aj moderným trendom v architektúre. Novostavby aj renovované objekty obytného aj priemyslového typu možno vďaka tomu navrhovať veľmi individuálne a ich fasády dostanú nový atraktívny vzhľad. Farebné fólie možno použiť jednostranne alebo obojstranne. Farby možno rozmanite kombinovať a okná môžu mať z každej strany iný vzhľad.

Kvalitné a mimoriadne odolné fólie spĺňajú prevádzkové a designové požiadavky a zachovávajú si pôvodný odtieň počas celej doby svojej životnosti. Tieto povrchové úpravy vykazujú výnimočnú odolnosť proti výkyvom teplôt a UV žiareniu a starostlivosť o ne je veľmi ľahká. Škála farieb je k dispozícii pre okenné profily, kazetové rolety, posuvné dvere aj vchodové dvere.

Farebné varianty sú rozdelené do skupín podľa rôznych architektonických štýlov, preto si ľahko vyberiete odtieň zodpovedajúci vašim predstavám.

Trend Colors

Decentné a módne šedé odtiene v kombinácii s ušľachtilou perlovou štruktúrou poskytujú rafinované akcenty pri vytváraní architektúry stavby.

Architecture Colors*

Exkluzívny hliníkový a kovový vzhľad prémiovej povrchovej úpravy farieb Titanium Plus zdôrazňuje moderný charakter súkromných aj komerčných budov.

Classic Colors

Elegantný povrch s kresbou dreva v rôznych farbách možno univerzálne zakomponovať ako do rodinných domov, tak do komerčných stavieb.

Timeless Colors

Jemná kresba dreva v kombinácii s trvanlivým farebným odtieňom zapožičia vašej fasáde nádych jedinečnosti.

Traditional Colors

Prírodné farebné odtiene dreva sa perfektne hodia pre tradičné aj moderné stavebné štýly.

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Tipy a fakty

Tipy pre nákup okien

Viete, na čo si dať pozor pri výbere okenných profilov alebo dverí? Na čo sa zamerať a čo nezanedbať? Prečítajte si naše tipy a budete mať jasné.

Tipy pre nákup terás

Ako vybrať vhodnú terasu, ako sa o ňu starať a prečo sú naše terasy z materiálu Twinson priateľské voči prírode? To všetko sa dozviete v tejto sekcii.